gim_virselis1

IŠ ŽEIMIŲ SUGRĮŽUS…

Jaunieji stovyklautojai apsilankė Žeimių dvaro sodyboje. Šio dvaro architektūros paveldo saugotojai Domas ir Eglė susipažino vaikus su dvaro įkūrimo istorija, ekspozicijomis, pastatų paskirtimi, o žirgų mylėtoja Aušra papasakojo apie sergančių žirgų globą ir priežiūrą. Vaikai sužinojo, kad dvare nuolat vyksta stovyklos, dailės plenerai, atvyksta meninkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių.

Apsilankę liaudies menininko drožėjo A.Narkevičiaus sodyboje, stovyklautojai sužinojo, kad jis drožybą pamėgo vaikystėje. Kaip teigė pašnekovas, mėgstamiausia – smulkioji medinė skulptūra, prieverpstės, medinės dėžutės, tačiau meistras daro ir stogastulpius, kryžius.

Labai vaikams patiko įspūdinga Žeimių bažnyčia ir skoningai sutvarkyta miestelio aplinka.

Mokytoja Zinaida Kleivienė


DSC00472 DSC00495 DSC00539 DSC00562 DSC00575 DSC00579 DSC00581 DSC00601

 

Bendrinti: