Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

IŠBANDYMAS ĮRAŠŲ STUDIJOJE

cof

Rugsėjo 25 d. kartu su muzikos mokytoja Daiva Makutiene Šėtos gimnazijos III (gimnazinės) klasės septynios mokinės vyko įrašyti mokyklos dainos „Šėtos himnas“. Ši daina mokyklos bendruomenėje vaikų lūpomis skamba jau keleri metai. Daina tikrai parašyta ir skirta tik jai – Šėtos gimnazija, todėl dainos žodžiai buvo įrašomi įrašų studijoje. Merginoms – Rūtai, Rositai, Živilei, Andrėjai, Godai, Linai, Vestai – tai buvo nauja patirtis šią dainą atliekant kitoje aplinkoje, perteikiant kitaip. Susipažinimas su įrašų studijos darbu ir žinojimas, kad ši daina skambės šių merginų balsais per kiekvieną mokyklos šventę – neįkainojamas džiaugsmas ir pasiekimas.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

    

 

Blog Attachment
Atgal