gim_virselis1

Įsimintina ekskursija Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seime

2022-12-05

Gruodžio 8 d. 35 aktyviausi ir gabiausi 6-8 ir I-IV kl. Gimnazijos  mokiniai pakviesti į ekskursiją Vilniuje.

Dviejų valandų ekskursijos Lietuvos Respublikos Seime metu mokiniai  ne tik apžiūrėjo Seimo rūmus, bet ir stebėjo Seimo posėdį, pabuvojo posėdžių salėse bei istorinėje Kovo 11-osios Akto salėje.

Diskusijos su Seimo nariu Tomu Bičiūnu metu mokiniai uždavė klausimų jiems aktualiomis temomis, tokiu būdu  papildė savo žinias apie Seimo narių funkcijas ir įgaliojimus, teises ir pareigas, sužinojo apie parlamentinio darbo specifiškumą – kiek gali padaryti vienas Seimo narys ir kiek galių yra suteikta Seimo narių grupei ar frakcijai, daugumai ar opozicijai, ir visam Seimui.

Padėkoję Seimo nariui Tomui Bičiūnui už pakvietimą ir išskirtinę ekskursiją bei  atminimo dovanėles, mokiniai vyko pasigrožėti Katedros aikštėje ypatingai papuošta Kalėdine eglute bei šventinėmis dekoracijomis prie Prezidentūros.

Vaidutė Kleivienė,  neformaliojo švietimo organizatorė

 

 

Bendrinti: