gim_virselis1

ĮSIMINTINA IŠVYKA Į VILNIŲ

Du įspūdingus objektus dvidešimt 8 ir I klasių mokinių aplankė išvykos į Vilnių metu kovo 16 dieną.

Pirmoji ekskursija Pinigų muziejuje sužavėjo ir mokinius, ir kartu vykusias mokytojas. Mokiniai susipažino su pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija, Lietuvos pinigais, bankininkystės raida mūsų šalyje nuo pirmųjų kredito įstaigų atsiradimo iki šių dienų. Per dvi valandas mokiniai ne tik apžiūrėjo ekspozicijas, bet ir pasinaudojo įvairiais papildomais žinių įgijimo šaltiniais ir priemonėmis: kompiuteriniais terminalais su specialiomis programomis, teminiais, mokomaisiais ir dokumentiniais filmais.

Antroji ekskursija vyko aukščiausiame šalies statinyje – TV bokšte. Pagal aukštį jis yra 8-as Europoje ir 26-as pasaulyje. Aukštis – 326,5 metrai. Būdami besisukančioje apžvalgos aikštelėje, įkurtoje 165 m aukštyje esančioje TV bokšto žiedinėje dalyje – 19-ame bokšto aukšte, (55-ame aukšte lyginant su daugiabučiais pastatais) mokiniai grožėjosi Vilniaus panorama. Žiedinės formos restorano grindys apsisuko 360 laipsnių per 55 minutes. Buvo giedras oras, todėl Vilniaus miestas ir jo apylinkės pro restorano langus buvo matomos daugiau nei 50 km spinduliu.

Apie ekskursiją, patirtus įspūdžius mokiniai kalbėjosi vykdami namo, o tėveliams ir savo draugams papasakoti žadėjo kiekvienas. Džiugu, kad mokiniai praplėtė savo žinias ir liko patenkinti.

Išvykos organizatorė, mokytoja Vaidutė Kleivienė

 

 

Bendrinti: