gim_virselis1

IŠMANIOJI DIENA 2015

Kovo 25 d. pirmą kartą mūsų gimnazistai dalyvavo respublikiniame konkurse „Išmanioji Diena 2015“. Tai nemokamas internetinis konkursas, skirtas I-IV klasių mokiniams. Juo  siekiama skatinti mokinių susidomėjimą mokslu, kelti konkursų kultūrą Lietuvoje. Testą sudarė 120 klausimų iš šešių dalykų: fizikos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, chemijos bei ekonomikos.

Iš viso norą išbandyti jėgas tiksliųjų ir gamtos mokslų srityje pareiškė 32 mūsų gimnazistai, respublikoje – beveik 2000. Mokiniai rungtyniavo I-II ir III-IV klasių grupėse.

Sveikiname geriausiai konkurse „Išmanioji diena 2015“ gimnazijos mastu pasirodžiusius dalyvius:

I-II klasės:


  • Darių Jucevičių, Ia,
  • Martyną Pavlavičių, IIb,
  • Eglę Rimavičiūtę, Ib.

 

III-IV klasės:


  • Milaną Augustauskaitę, III,
  • Modestą Raziūnaitę, IV,
  • Karoliną Kužmarskytę, IV.

Tarp visų konkurse dalyvavusių mokinių labai gerai pasirodė Ia klasės mokinys Darius Jucevičius, kuris surinkęs 95,4 taškus aplenkė 93% savo grupės dalyvių, ir III klasės mokinė Milana Augustauskaitė, su 71,2 taškais aplenkusi 90% vyresniųjų klasių mokinių. Sveikiname!

 

Informacinių technologijų mokytoja Vijolė Glebauskienė


ismanioji diena

Bendrinti: