Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

IŠMANIOJI DIENA 2015

Kovo 25 d. pirmą kartą mūsų gimnazistai dalyvavo respublikiniame konkurse „Išmanioji Diena 2015“. Tai nemokamas internetinis konkursas, skirtas I-IV klasių mokiniams. Juo  siekiama skatinti mokinių susidomėjimą mokslu, kelti konkursų kultūrą Lietuvoje. Testą sudarė 120 klausimų iš šešių dalykų: fizikos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, chemijos bei ekonomikos.

Iš viso norą išbandyti jėgas tiksliųjų ir gamtos mokslų srityje pareiškė 32 mūsų gimnazistai, respublikoje – beveik 2000. Mokiniai rungtyniavo I-II ir III-IV klasių grupėse.

Sveikiname geriausiai konkurse „Išmanioji diena 2015“ gimnazijos mastu pasirodžiusius dalyvius:

I-II klasės:


  • Darių Jucevičių, Ia,
  • Martyną Pavlavičių, IIb,
  • Eglę Rimavičiūtę, Ib.

 

III-IV klasės:


  • Milaną Augustauskaitę, III,
  • Modestą Raziūnaitę, IV,
  • Karoliną Kužmarskytę, IV.

Tarp visų konkurse dalyvavusių mokinių labai gerai pasirodė Ia klasės mokinys Darius Jucevičius, kuris surinkęs 95,4 taškus aplenkė 93% savo grupės dalyvių, ir III klasės mokinė Milana Augustauskaitė, su 71,2 taškais aplenkusi 90% vyresniųjų klasių mokinių. Sveikiname!

 

Informacinių technologijų mokytoja Vijolė Glebauskienė


ismanioji diena

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal