Įspūdžiai iš „Erasmus+“ kvalifikacijos tobulinimo kursų Malagoje (04 27 – 05 01)

Balandžio 27 d. – gegužės 1 d. anglų k. mokytoja Sandra Palekienė ir specialioji pedagogė Loreta Kutrienė dalyvavo „Erasmus+“ kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Chat GPT and AI tools for educators“ Malagoje, kuriuose turėjo galimybę pagilinti profesines žinias ir įgyti naujų praktinių įgūdžių. Kursai buvo įdomūs, dinamiški ir naudingi kasdieniame darbe. Mokymų metu susipažino su šiuolaikiniais ugdymo metodais, aktyvaus mokymo(si) strategijomis bei mokinių įtraukimo būdais. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas praktinėms veikloms, todėl galėjo išbandyti įvairius metodus, kuriuos pritaikys savo darbe. Taip pat tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, dirbdamos grupėse su kolegomis iš kitų šalių. Kursai padėjo geriau suprasti, kaip kurti įtraukią, motyvuojančią mokymosi aplinką ir kaip efektyviau atliepti skirtingus mokinių poreikius. Be to, įgijo naujų idėjų pamokoms bei praktinių priemonių, kurias galės pritaikyti dirbdamos su mokiniais. Džiaugiasi dalyvavusios šiuose „Erasmus+“ kursuose – tai buvo vertinga patirtis tiek profesine, tiek asmenine prasme.

Bendrinti:
Skip to content