gim_virselis1

IŠVYKA Į ANYKŠČIUS

Gegužės 23 dieną ketvirtos klasės mokiniai vyko į mokomąją-pažintinę ekskursiją po Anykščių kraštą. Pirmiausiai aplankė rašytojo J. Biliūno gimtajame kaime įsikūrusį Arklio muziejų – vienintelį Pabaltijo šalyse, kur arklio ir žmogaus ryšius atskleidžia ekspozicijos. Stebėjo amatininkų : kalvio, audėjo ir keramiko darbą. Vėliau važiavo į Siauruko muziejų, ten mus pasitiko stoties viršininkas. Jis papasakojo apie geležinkelio stoties ir siauruko istoriją, leido vaikams pasivažinėti rankine drezina. Buvo įdomu pamatyti didžiausią Lietuvos riedulį – Puntuko akmenį, suskaičiuoti laiptelius į Laimės žiburį, pasigrožėti Anykščių panorama vaikščiojant Lajų taku. Bet, pasak mokinių, smagiausia buvo lėkti vasaros rogutėmis nuo Kalitos kalno. Geros nuotaikos ir įspūdžių kupini grįžome namo.

 

4 klasės mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

 

 

Bendrinti: