Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

IŠVYKA Į AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĘ

Sausio 18 dieną gimnazijos II-IV klasių mokiniai dalyvavo Aukštųjų mokyklų mugėje, kuri vyko Kaune, Žalgirio arenoje.  Mokiniai galėjo susitikti su įvairių universitetų, kolegijų, atstovais, susipažinti su aukštųjų mokyklų inovacijomis ir išradimais ir sužinoti apie studentų darbus ir veiklą. Atstovai dalinosi patarimais ir konsultavo pasirenkant studijų programas, pasakojo apie karjeros galimybes, finansavimo tvarką, kaip tinkamai pasirengti studijoms. Gimnazistai bendravo su žmonėmis, kurie dalinosi savo žiniomis ir patirtimi, dalyvavo žaidimuose ir tyrimuose. Galėjo išgirsti apie studentų studentiško gyvenimo patirtį, įspūdžius iš praktikų ir studijų pagal mainų programas, apie dėstomus dalykus, dėstytojus, sportą, laisvalaikį. 


1073262978_n 1599568736_n

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal