Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Išvyka į Gintaro muziejų

MicrosoftTeams-image (45)

2023-05-30

Išvyka į Gintaro muziejų

Gegužės 25 dieną mūsų gimnazijos antrokai ir ketvirtokai išsiruošė į ilgą kelionę. Aplankė Palangos gintaro muziejų, kur eksponuojamos įvairios gintaro formos – lašai, varvekliai… Stebėjo įspūdingo dydžio gintarus (pats didžiausias iš jų – ,,Saulės akmuo“, sveriantis 3524 g.). Įdomiausia buvo stebėti per padidinamus stiklus inkliuzų kolekcijas. Vėliau mokiniai grožėjosi Baltijos jūros didybe, rinko kriaukleles, ieškojo gintarų ir džiaugėsi jūros bangomis. Ir galiausiai nuvyko į Klaipėdos zoologijos sodą. Sode gyvena apie 200 vienetų gyvūnų, 150 rūšių, iš kurių nemažai yra įtrauktos į Lietuvos ir Tarptautinę raudonąsias knygas. Klaipėdos zoologijos sodas gali didžiuotis turėdamas vienus iš rečiausių Baltijos šalyse baltuosius tigrus. Mokiniai ekskursijoje įtvirtino dalykines žinias apie gintaro susidarymą ir pasaulio gyvūnų įvairovę.

Pradinio ugdymo mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

   

Blog Attachment
Atgal