Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Išvyka į Kauną

MicrosoftTeams-image (32)

2022-04-14

Už labai gerą mokymąsi, padarytą pažangą, motyvaciją siekiant aukštesnių rezultatų bei kultūringo elgesio demonstravimą, saulėtą balandžio 12 – osios rytą trisdešimt 1-4 klasių mokinių išsiruošė kelionėn. Kelionę pradinukams padovanojo gimnazija.

Aplankyta Kauno pilis, didžiausių Lietuvos upių Nemuno ir Neries santaka. O smagiausias išvykos akcentas buvo Hello parke. Jame vaikai galėjo smagiai praleisti laiką, nes interaktyvios parko veiklos orientuotos, kad vaikas galėtų visapusiškai tobulėti. Žaidimai lavina logiką, kūrybiškumą, smulkiąją ir stambiąją motoriką, judrumą, koordinaciją, refleksus, bendravimo įgūdžius, dėmesį, vaizduotę . Viską, ko reikia šiuolaikiniams vaikams.

Pradinio ugdymo mokytojos Danguolė ir Lina

Blog Attachment
Atgal