gim_virselis1

IŠVYKA Į KAUNO TAIKOMOSIOS DAILĖS MOKYKLĄ IR VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETĄ

Balandžio 7 dieną mūsų gimnazijoje vyko tradicinė Profesijų diena. Šiais metais II klasės mokiniai aplankė Kaune esančią taikomosios dailės mokyklą ir Vytauto Didžiojo universitetą. Taikomosios dailės mokykloje apdirbome medinius raktų pakabukus, gaminome šaunius ženkliukus, domėjomės juvelyro ir keramiko specialybe, įsigilinome į fotografijos meną bei turėjome progą visi pasidaryti šaunių, profesionalių nuotraukų. Keletas mokinių nusprendė, jog po smagaus apsilankymo taikomosios dailės mokykloje, jie atrado jiems tinkamą profesiją, kurios jie žada siekti būtent šioje mokymo įstaigoje.

Po nuostabių įspūdžių taikomosios dailės mokykloje apsilankėme Vytauto Didžiojo universitete. Čia mes įgijome naudingos informacijos apie esamas studijas ir individualias programas, studentai pasidalino savo patirtimi. Po paskaitos visi aplankėme keletą VDU fakultetų. Mokiniai neslepia, jog juos ypatingai sužavėjo Vytauto Didžiojo universitete esanti garso įrašų studija ir išskirtinė, neapsakomai jauki aplinka.

Džiaugiamės šia kelione ir su malonumu laukiame Profesijų dienos kitais metais!

 

II a klasės mokinė Andželika Samsonovaitė

7 6 5 4 3 2 1

Bendrinti: