gim_virselis1

IŠVYKA Į KAUNO TAIKOMOSIOS DAILĖS MOKYKLĄ

       Kovo 3 dieną Šėtos gimnazijos I a klasės mokiniai lankėsi Kauno taikomosios dailės mokykloje. Mums buvo pristatytos dvi dailės šakos: juvelyrika ir medžio drožinėjimas. Vėliau salėje vyko susitikimas, kuriame buvo pasakojama apie mokyklą, su kuo ji bendradarbiauja. Jame dalyvavo ir prekybos centro ,,Senukai“ atstovė, kuri pasakojo apie prekybos centro bendradarbiavimą su mokykla. Po to visi mokiniai buvo išskirstyti į grupeles. Vieni domėjosi juvelyrika, kiti – fotografija, medžio drožinėjimu, tapyba ant šilko, reljefo frezavimu. Mus supažindino su profesijom, apie jas papasakojo, parodė mokinių darbus Dauguma mūsų pasigamino sau žiedus, kuriuos išdailino įvairiausiais raštais, kokiais tik norėjo. Buvo įdomu ir kitose užsiėmimuose. Gal būt po poros metų ir mes toje mokykloje tęsim savo mokslus.

        Išvyka buvo labai įdomi ir turininga. Visiems patiko – tokių išvykų galėtų būti ir daugiau.

 

Kamilė Kliokmanaitė, I a kl.

 CAM00074 CAM00079 CAM00082 CAM00084 CAM00085 CAM00092CAM00072 CAM00087

 

Bendrinti: