Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

IŠVYKĄ Į KĖDAINIŲ R. APYLINKĖS TEISMĄ

2017 m. spalio 27 d. minint Lietuvos Respublikos Konstitucijos dieną Kėdainių rajono apylinkės teismas organizavo atvirų durų renginį. Jame dalyvavo keletas besidominčių socialiniais mokslais trečiokų ir ketvirtokų. Renginio metu laikinai einantis teismo pirmininko pareigas Mindaugas Nekrašas supažindino su teismo darbo specifika, Lietuvos teismų sistema, teisėjų darbu, buvo parodytas archyvas. Teisėjų padėjėjai Džiugas ir Aistis organizavo viktoriną, kurios metu mokiniai atliko bendrų žinių testą komandomis ir turėjo galimybę išaiškinti keletą teismo kasdienybės situacijų.

III kl. mok. Viktorija Ivaškevičiūtė

 

? ?

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal