gim_virselis1

IŠVYKA Į LITEXPO

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Šėtos gimnazijoje vykdoma Ugdymo karjerai veikla. Viena iš jos sričių – dalyvavimas profesijų mugėse.

Šių metų  spalio 16 dieną parodoje „Vilnius Fashion & Textile Avenue 2014“, kurią organizavo Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija, dalyvavo ir penkios mūsų gimnazijos mokinės. Renginyje savo studijų programas pristatė įvairios mokymo įstaigos, kuriose dėstomos menų ir dizaino krypties bei siuvimo disciplinos: Kauno kolegija, Vilniaus dailės akademija, Vilniaus dizaino kolegija, Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla, Šiaulių profesinio rengimo centro technologijų skyrius, Kauno technologijos universiteto mechanikos ir dizaino fakultetas.       Parodoje Šiaulių profesinio rengimo centro, Klaipėdos ir Vilniaus siuvimo ir paslaugų verslo mokyklų jaunieji dizaineriai pristatė savo darbų  kolekcijas, kurios buvo labai įdomios, savitos, paliko  malonų įspūdį ir suteikė idėjų ateičiai.

Visus sudomino akcija ir speciali kolekcija „Būk matomas – tai madinga“, skirta kasmetinei rudens tamsaus meto problemai. Buvo atkreiptas dėmesys, kaip svarbu būti pastebimam, jaustis saugiam, kai lauke tamsu  ir vairuotojams sunku pastebėti pėsčiuosius be specialių ženklų. Buvo įdomus ir Nerijaus Juškos baleto mokyklos auklėtinių pasirodymas. Užsukus į aksesuarų gamybos dirbtuves, buvo galima pasidaryti šukuoseną bei makiažą, išsiaiškinti kai kurias jų subtilybes. Vyko ir paskaitos, kuriose žinomi Lietuvos dizaineriai Aleksandras Pogrebnojus, Lina Pliuraitė dalinosi savo patirtimi kuriant verslą .

             Paroda mums labai patiko ir buvo naudinga, suteikė žinių apie profesijos pasirinkimą.

 

Arūnė Dranseikaitė ,   III klasė

2014-10-16 10.56.21 2014-10-16 13.54.04 Nuotrauka0454 Nuotrauka0455 Nuotrauka0457 Nuotrauka0462 Nuotrauka0460 Nuotrauka0471

Bendrinti: