gim_virselis1

IŠVYKA Į PARODĄ ,,MOTERS PASAULIS 2017“

I-IV kl. merginos turėjo progą apsilankyti šių metų organizuojamoje respublikinėje15-ojoje jubiliejinėje, specializuotoje mados, stiliaus bei grožio parodoje ,,MOTERS PASAULIS 2017”.  Kauno Žalgirio arenoje net per tris aukštus išsidėsčiusios parodos ekspozicijos apėmė grožio ir kosmetikos, tekstilės, juvelyrikos, rūbų, galanterijos, keramikos, grožio ir laisvalaikio bei kitų fimų pristatomą produkciją. Parodoje dalyvavo virš 400 Lietuvos įmonių pristatančių mados, stiliaus ir grožio srities naujienas. Mergaitėms, kurios mokosi technologijų dalyko buvo įdomu susipažinti su juvelyrikos, namų ir interjero, rūbų tekstilės siūloma produkcija, medžiagomis bei dizainu. Žinoma buvo įdomu paganyti akis į kosmetikos, parfumerijos, floristikos sritis bei pačioms ką nors išbandyti. Kai kurios turėjo galimybę nusilakuoti nagus, pasidaryti veido valymo kaukę ar tiesiog išbandyti pristatomas rankų ar veido priežiūros priemones. Mergaitės susipažino iš arčiau su daininkių kuriamomis prekėmis: Godos Alijevos – triko ir Natalijos Bunkės – dirbtinių gėlių puokštėmis, bei matė pačias atlikėjas. Taip pat galėjo stebėti vykusias visažistų ir kirpėjų dvikovas, kuriose buvo kuriamos modeliams šukuosenos ir makiažai.

Reflekcijos metu mergaitės pastebėjo, kad kartais reikia tik sumanumo, idėjai priemonių ir rankų darbo, kad galėtum sukurti ką nors gražaus. Tikimės,  kad technologijų pamokose įgyvendinsim keletą projektų, kurie bus susieti su juvelyrikos, keramikos bei namų tekstilės šakomis. Nes kartais pasidaryti pačiam kainuoja pigiau, o įdėta rankų darbo šiluma ir geros emocijos – neįkainuojamos.

Gintarė Boreišienė dailės ir technologijų mokytoja

paroda-moters-pasaulis-2017

Bendrinti: