gim_virselis1

IŠVYKA Į RUKLĄ

Profesijų dienos metu 8 a, 8 b ir II b klasių mokiniai apsilankė Rukloje Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotame pėstininkų batalione. Atvykusius pasitiko eilinis Julius, kuris papasakojo, kodėl verta tarnauti kariuomenėje ir visą jos istoriją. Paskui parodė mokiniams gyvenamąsias kareivių patalpas, kuriose kariai miega dviaukštėse lovose, pademonstravo ginkluotę, leido surinkti išardytą automatą. Įdomiausia buvo praktinė dalis, kurią sudarė trys dalys. Pirmiausia, mėtėme granatas, paskui pabandėme maskuotis, o pabaigoje leido apžiūrėti šarvuočius. Didžiulės karinės mašinos paliko didžiulį įspūdį. Visiems rūpėjo prie jų įsiamžinti.

Pasibaigus veikloms, kariškis palydėjo mokinius į autobusą ir surengė viktoriną: geriausiai atsakiusieji į klausimus gavo prizą – bloknotą. Išvyką visiems labai patiko. Kiekvienas turėjo progos pasijusti kariu ir susimąstyti, ką reiškia žodis „tėvynė“.

8b kl. mokinė Erika Žilinskaitė

DSC_0311 DSC_0314 DSC_0346 DSC_0406 DSC_0466 DSC_0676

Bendrinti: