Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

IŠVYKA Į RUMŠIŠKES

Saulėtą birželio 9 d. rytą jaunieji stovyklautojai vyko į Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse. Vaikai pamatė senovinių kaimų fragmentus: jaukias sodybas, šimtamečius pastatus su gėlių darželiais, sodais ir daržais, koplytėles ir kryžius, technikos objektus – malūnus, milo velyklą, kalvę, aliejinę. Iškalbingas gidas supažindino vaikus su lietuvių buities darbais, mokymosi sąlygomis (vaikai apsilankė pradžios mokyklos klasėje) ir senoviniais žaidimais. Visi stovyklautojai galėjo pasivažinėti arklio traukiamu vežimu. Kupini malonių akimirkų, pakerėti natūralaus gamtos grožio vaikai kartu su mokytojomis saugiai grįžo namo ir savo įspūdžiais pasidalijo su šeimos nariais.

 

 Mokytoja Zinaida Kleivienė

 
 

DSC00199 DSC00208 DSC00212 DSC00215 DSC00242 DSC00257 DSC00260 DSC00292

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal