gim_virselis1

IŠVYKA Į TEATRĄ ,,MENAS“

Kovo 22 d. 3b klasės mokiniai vyko į Panevėžio teatrą ,,Menas“, kur žiūrėjo A. Lindgren  spektaklį ,,Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“. Spektaklio metu salėje vyravo tyla, tik kartais pasigirsdavo vaikų juokas. Sužavėjo profesionalus aktorių vaidinimas, gražūs kostiumai, dekoracijos. Pradinukai įsijautę stebėjo spektaklį. Pasibaigus spektakliui mokiniai turėjo išskirtinę galimybę pabendrauti su aktoriais, užduoti jiems įvairius klausimus.

Išvyka vaikams suteikė daug teigiamų emocijų.

                                           Pradinių klasių mokytoja Ernesta Pečiulienė

 

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? IMG_3188

Bendrinti: