Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

IŠVYKA Į TEATRĄ ,,MENAS“

Kovo 22 d. 3b klasės mokiniai vyko į Panevėžio teatrą ,,Menas“, kur žiūrėjo A. Lindgren  spektaklį ,,Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“. Spektaklio metu salėje vyravo tyla, tik kartais pasigirsdavo vaikų juokas. Sužavėjo profesionalus aktorių vaidinimas, gražūs kostiumai, dekoracijos. Pradinukai įsijautę stebėjo spektaklį. Pasibaigus spektakliui mokiniai turėjo išskirtinę galimybę pabendrauti su aktoriais, užduoti jiems įvairius klausimus.

Išvyka vaikams suteikė daug teigiamų emocijų.

                                           Pradinių klasių mokytoja Ernesta Pečiulienė

 

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? IMG_3188

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal