gim_virselis1

IŠVYKA Į UAB INGLEBY LITHUANIA AGRO

Vykdydami ugdymo karjerai „Profesijų dienos“ veiklas 5a ir 5b klasės mokiniai svečiavosi netoliese esančioje UAB Ingleby Lithuania Agro. Mus pasitiko bendrovės administracija: Ingrida, Lina ir Eitvydas.

Mokiniai išklausė įdomią pamoką apie pačią bendrovę, jos auginamas kultūras, susipažino su augalais, jų sėklomis. Sužinojo, kad bendrovė ruošiasi auginti šilauoges ir graikinius riešutus. Ekskursijos metu apžiūrėjo techniką, grūdų laikymo bokštus, trąšų sandėlius. Mokiniai susipažino su pačia naujausia technika, traktoriais, sėjamosiomis.

Man labai patiko ši kelionė į Inglebi ūkį. Sužinojau daug naujų dalykų. Labai patiko svertis su visa klase vienomis svarstyklėmis. Labai įdomu buvo pamatyti kaip atrodo kiekvieno augalo sėklos. Ten žmonės visi labai draugiški, linksmi ir visada su šypsenomis. (Meida, 5a klasė).

Labai dėkojame, kad mus priėmė ir viską papasakojo. Sužinojau, kad Lietuvoje ir kitose šalyse šis ūkis augina grūdines kultūras, špinatus, rapsą, kmynus, pistacijas, veisia vynuogynus. Norėčiau dar kartą apsilankyti. (Ieva, 5a klasė).

Man labai patiko sužinoti apie įvairias sėklas ir jas pamatyti. Dar labai patiko ekskursija po ūkį, pamatyti daug technikos. O labiausiai patiko, kad leido parsivežti pupų, kurias pasisodinsiu namuose. Labai ačiū, kad mus priėmėte. (Dominyka, 5b).

Ačiū Jums už paruoštas skaidres ir pamoką. Man labai patiko kaip Jūs pasakojote apie sėklas, traktorius ir vedėte ekskursiją po ūkį. J Ačiū (Luknė, 5b).

Grįžę namo mokiniai sukūrė matematikos uždavinius: Kelionėje į Inglebi ūkį dalyvavo 28 mokiniai ir dvi mokytojos. Pasvėrus visus kelionės dalyvius paaiškėjo, kad jie sveria 1,5 tonos. Kiek vidutiniškai sveria kiekvienas ekskursijos dalyvis? (Kornelija, 5b).

Ingleby Firma per dieną pasėjo 30 ha rapsų, o ta pati firma Amerikoje pasėjo 3 kartus daugiau. Kiek hektarų rapso pasėjo abi firmos per dieną? (Miglė, 5a).

Nuoširdžiai dėkojame bendrovės administracija Ingridai, Linai ir Eitvydui už priėmimą ir bendradarbiavimą.

 

NŠ organizatorė Audronė Kvasnauskienė

 

 

Bendrinti: