gim_virselis1

IŠVYKA MŪSŲ GERIAUSIEMS

Išvyka į Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą – tai gimnazijos dovana 1-5 klasių mokiniams už labai gerą mokymąsi.

Drąsa, pasiaukojimas, draugystė – dalykai apie kuriuos rašė ir rašys visada. Ši istorija apie tai, o joje siaučia penki nerūpestingi personažai. Ir nesvarbu – geri ar blogi – visi jie be proto simpatiški ir pašėlę, ir tikrai yra ko pasimokyti iš stebėtos pjesės. ,,Išgelbėkime kengūriuką” – šio spektaklio istorija įkvepia ne tik rūpintis šalia esančiu žmogumi, bet tuo pačiu kviečia pasidomėti ir apie gyvūnijos pasaulį.

Po spektaklio apsilankėme jaukioje kavinukėje ir prie arbatos puodelio aptarėme stebėtą pjesę. Dėkojame gimnazijai už dovaną. Tai įkvepia naujiems tikslams ir siekiams.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Danguolė Zubieliauskienė

 

 

Bendrinti: