gim_virselis1

IŠVYKSTAME Į ISPANIJĄ!

Projekto EVA mokiniai rengiasi į išvyką į Ispanijos Villanueva de los infants miestelį. Jame esant Ies Ramón Giraldo vidurinė mokykla laukia svečių iš Lietuvos, Norvegijos, Airijos ir Vokietijos. Jau šį sekmadienį išvyksta Austėja Garnytė, Lukas Levinskas, Orinta Kasperavičiūtė, Meinardas Dirsė, Radvilė Bikelytė ir Miglė Dailidėnaitė. Mokinius lydi mokytoja Gintarė Boreišienė ir direktoriaus pavaduotoja Neringa Širkienė.

Šios viešnagės ypatybė – robotikos pamokos. Mūsų mokinių šeimininkai ketina supažindinti su robotikos ir dirbtinio intelekto teikiamomis galimybėmis. Daug įdomybių laukia išvykstančiųjų: ką reiškia miestelio pavadinimas, mokyklos vardas, kokiais metodais yra diegiama robotika, o kaip su dirbtinio intelekto panaudojimu? Ne veltui į kelionę susiruošė mūsų mokiniai, kurie nuoširdžiai domisi robotika projekte “Matematika – laimėtojų mokslas”.

Tikiuosi, kad grįžę mūsų mokiniai papasakos ir apie tai, kas pasikeis mūsų kuriamoje istorijoje, kai į ją bus įpinta robotikos tema.

Mokytoja Jurgita Tekunova, projekto vadovė, tikisi, kad mūsų istorija suspindės naujomis spalvomis, kai mūsų delegacija laimingai sugrįš į namus. Ji teigia, kad iki velykų atostogų mokinių kuriamos istorijos jau bus baigtos ir jomis galėsime pasidalinti su skaitytojais.

To jiems ir linkėjome viename iš paskutinių projekto dalyvių susitikimų šią savaitę. Dalinamės šio susitikimo nuotraukomis.

Antanida Likšienė

Fotografavo Vaida Rastauskaitė.

Bendrinti: