Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

IV klasės atestatų įteikimo šventė !!!

1627036264420

Šėtos gimnazija liepos 23 d. išlydėjo 72-ąją abiturientų laidą. Gimnazijos kiemelyje vykusioje iškilmingoje ceremonijoje atestatai įteikti visiems 2020–2021 m. m. abiturientams. Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, pavaduotoja ugdymui Neringa Širkienė, klasės vadovė Vaidutė Kleivienė, tėvelių atstovė Renata Dalidėnienė, šventėje dalyvavę mokytojai, abiturientų tėvai, seneliai, broliai, sesės ir draugai abiturientus sveikino nuoširdžiai linkėdami drąsaus ateities kelio pasirinkimo, kuo geriausios sėkmės ir svajonių išsipildymo.

 

Blog Attachment
Atgal