Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

IV KLASĖS EKSKURSIJA

received_572772909941387

Artėjant žiemos atostogoms, Gimnazijos abiturientai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Raudondvario dvare, kur kiekvienas pasigamino sau aliejinius kvepalus, prieš tai išbandę 21 kvapą. Išsirinkę kvapus, sukūrė savo kvepalų formulę bei apsilankė dvaro muziejuje, kur susipažino su jo ekspozicija, skirta kompozitoriaus, vargonininko, pedagogo ir choro dirigento Juozo Naujalio atminimui. Palikę kalėdinį kvapų pasaulį, pasukome į Kauną, kur aplankėme LSMU Anatomijos muziejų. Muziejaus eksponatai paliko didelį įspūdį mokiniams, praplėtė suvokimą apie žmogaus anatomiją, pagilino jų žinias. Valanda, apžiūrint žmogaus kaulus, organus, prabėgo šviesmečio greičiu. Padėkoję gidei už nuoširdų ir profesionalų ekspozicijos pristatymą, pėsčiomis keliavome Laisvės alėja bei Pilies gatve, grožėdamiesi pasipuošusiu miestu, prie Kauno kalėdinės eglės. Kalėdinė dvasia pasitiko mus! Geras oras, spalvos, draugų būrys, šventinis šurmulys įtraukė ir mus! Bet to dar nebuvo gana – grįžtant užsukome į Jonavą, kur galėjome pasigėrėti mažu stebuklu – 42 eglutėmis, pagamintomis įvairiausių rajono įstaigų, organizacijų ar bendruomenių!

Klasės vadovė Elona

 

Blog Attachment
Atgal