gim_virselis1

IV KLASĖS IŠVYKA Į KONFERENCIJĄ ,,STUDFESTAS”

Šių metų spalio 14 d. dvyliktos klasės mokiniai vyko į jau antrus metus rengiamą vienintelį tokį Lietuvoje studijų festivalį – konferenciją ,,Studfestas”. Šios konferencijos esmė – išklausyti įvairių sričių ekspertus bei aukštųjų mokyklų atstovus, kurie dalinasi savo patirtimi ir pataria, kaip teisingai pasirinkti tolimesnį gyvenimo kelią. Šiame Vilniaus ,,Siemens” arenoje vykusiame renginyje susirinko daugybė mokinių iš visos Lietuvos. Kalbėjo 16 pranešėjų, iš kurių daugelis įžymūs Lietuvos žmonės, pasiekę savo karjeros aukštumas. Visi pranešimai buvo labai skirtingi tiek savo temomis, tiek pačių pranešėjų patirtimi, todėl kiekvienas šiame renginyje dalyvavęs moksleivis galėjo atrasti sau naudingų patarimų ir įdomių minčių. Buvo naudinga ne tik dėl informatyvių pranešimų, bet ir dėl įdomaus jų pateikimo. Visi pranešėjai savo temas pristatė šmaikščiai, mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis ir atsakyti į įvairius klausimus, o per pertraukas grojo muzikinė grupė. Pasibaigus visiems pranešimams vyko diskoteka, kurioje mokinius linksmino radistai R. Mackevičius ir J. Nainys.

Laura Banelytė, IV kl.

 

669916177 1883214009

1883536006

Bendrinti: