gim_virselis1

IV KLASĖS MOKINIŲ TECHNOLOGIJŲ EGZAMINO BAIGIAMIEJI DARBAI

Šiemet technologijų egzaminą gimnazijoje laikė 11 IV klasės mokinių – 6 vaikinai ir 5 merginos. Egzaminas  prasidėjo sausio 17 dieną ir baigėsi egzamino darbo ir aprašo pristatymu gegužės 18-ąją. Keturi mėnesiai pasiruošimui technologiniams, aprašo rengimo ir pristatymo darbams prabėgo greitai ir turiningai. Darbo eskizų piešimas, technologiniai procesai ir jų fiksavimas nuotraukose bei apraše buvo vykdomas nuosekliai, atsakingai ir kūrybingai. Mokinius technologijų egzaminams ruošė mokytojas metodininkas Virginijus Baltrūnas ir dailės bei technologijų mokytoja Gintarė Boreišienė. Kiekvienas mokinys pagal geriausiai per technologijų pamokas įvaldytą techniką ir medžiagas pasirinko baigiamojo darbo temą. Vaikinai ruošė darbus iš medžio, merginos naudojo tekstilės techniką. Buvo sukurti ir pagaminti įvairios paskirties daiktai: rūbai, interjero detalės, suolai, pradinių klasių raidynas, lietuvių švenčių kalendorius.

Mokiniai savo darbus pristatė ir išlaikė egzaminą, nenuvildami nei mokytojų, nei savęs. Visi  mokiniai buvo įverti aukščiausiu balu – 10. Po egzamino mokinių darbai papuošė gimnazijos fojė – surengta paroda. Liepos – rugpjūčio mėnesį su mokinių darbais galės susipažinti Šėtos miestelio bendruomenė, nes, kaip ir kiekvienais metais, tradiciškai ši paroda bus eksponuojama Šėtos miestelio bibliotekoje.


Dailės ir technologijų mokytoja Gintarė Boreišienė.


DSC00430 DSC00432 DSC00434 DSC00435 DSC00437 DSC00439 DSC00441 DSC00456 DSC00458

Bendrinti: