gim_virselis1

,,JAUNASIS UGNIAGESYS GELBĖTOJAS“

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kieme vyko rajono 5-8 klasių mokinių sporto varžybos ,,Jaunasis ugniagesys gelbėtojas“. Komandos dalyvavo gaisro gesinimo varžybose, kurioje reikėjo paimti visą įrangą iš mašinos, sujungti šlangas ir kuo taikliau leisti vandenį, kol pilnas kibiras vandens nusileis ant žemės. Puikiai sekėsi mūsų mokyklos abiems komandoms. Nugalėtojus ir 3 vietos laimėtojus skyrė tik 2 sekundės! Mūsų I komanda laimėjo II vietą, o antra – trečią. Kapitono rungtyje, kurioje reikėjo kuo greičiau apsirengti ugniagesio aprangą, daugiausiai ovacijų sulaukė Reda, kuri buvo vienintelė mergina konkurse. Apsirengė per 52 sek. Iki jos pasirodymo- geriausias laikas buvo 1.24 min. Bet dar geriau su užduotimi susidorojo Tomas apsirengęs per 50 sek. ir iškovojo I vietą. Visi mūsų mokyklos mokiniai grįžo apdovanoti prizais, laimingi, kupini įspūdžių bei naujų potyrių. Gal ši išvyka padės apsispręsti renkantis profesiją?

Elona Nagevičienė

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Bendrinti: