gim_virselis1

JAUNIMAS UŽ SVEIKĄ LIETUVĄ

8a, 8b, IIb klasių mokiniai gegužės 20 d. dalyvavo prevenciniame užsiėmime apie rūkymo žalą bei atsakomybę. Prevencinį užsiėmimą vedė į gimnaziją atvykę Nevyriausybinės organizacijos Kėdainių liberalaus jaunimo atstovai – Šviesiosios gimnazijos mokiniai Karolis Vainauskas ir Robertas Bartulis bei Kėdainių policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Aušra Pupkutė ir Ingrida Obolevičiūtė.

Susitikimo metu svečiai mūsų mokinius supažindino su tabako kilme, papasakojo apie rūkymo žalą jauno žmogaus organizmui, pademonstravo filmuką. Kėdainių policijos bendruomenės pareigūnės priminė mokiniams, kad nepilnamečiams tabako gaminius ne tik pirkti, bet ir rūkyti draudžiama, už tai yra taikomos administracinės nuobaudos.

Susitikimo metu svečiai ir mokiniai diskutavo apie vis populiarėjančių jaunimo tarpe elektroninių cigarečių vartojimo pavojus, atsakomybę. Dalyviai pritarė, kad jaunimas yra už sveiką Lietuvą.

 

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė


13221501 13226893 13240532 13256433 DSC00652

Bendrinti: