Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

JAUNIMO SUSITIKIMO DIENA

20191130_110837

Lapkričio 30 dieną mūsų gimnazijos mokinių grupelė dalyvavo Kauno arkivyskupijos jaunimo centro gimtadienyje.

Renginyje girdėjome liudijimą, kuriuo dalinosi Karolis Lasys. Gian Luca Demarco skaitė paskaitą „Perkeičia vandenį“. Vėliau kiekvienas galėjome pasirinkti teminius susitikimus pagal savo poreikius. Turėjome galimybę susipažinti su katalikiškomis organizacijomis. Svarbiausia renginio dalis buvo susitaikymas, malda, šlovinimas ir Šv. Mišios. Po rimtos dalies prasidėjo linksmybės: valgėme gimtadienio tortą, vaišinomės gėrimais ir bandelėmis.

Džiaugiamės, galėję dalyvauti puikiame renginyje.

 

Blog Attachment
Atgal