5-8 kl. mokiniai balandžio mėn. dalyvavo nacionalinėje edukacinėje programoje „Jaunųjų finansininkų pavasaris 2026“, skirtoje finansinio raštingumo ugdymui. Platformoje jauniejifinansininkai.lt jie galėjo spręsti įdomias, šiuolaikiškas užduotis, kurias atlikdami ugdėsi finansinio raštingumo, verslumo kompetencijas. Taip pat mokiniai kūrė memus finansų tema, kur reikėjo netik žinių, kūrybiškumo, bet ir greitos reakcijos. Komandose vyko balsavimas dėl įdomiausių, originaliausių memų, iš kurių buvo išrinkta po 3 geriausius iš kiekvienos klasės. Jie pateikti konkursui.
Mokiniai dalyvaudami veiklose praplėtė finansinio raštingumo žinias ir įgūdžius, patyrė malonių įspūdžių varžydamiesi tarpusavyje.
Matematikos, informatikos mokytoja Vijolė Glebauskienė
