Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

JAUNŲJŲ ŠAULIŲ RANKŲ LENKIMO VARŽYBOS

Sausio 7 dieną, pirmadienį, per 8 pamoką, Jaunųjų šaulių būrelio nariai išbandė savo jėgas rankos lenkimo varžybose. Varžybas organizavo III klasės mokinys Dalius Ūsas. Dalyvavo 7-III klasių mokiniai. Šauliai stengėsi pasirodyti kuo geriau, nurungti priešininką. Visi mėgavosi, smalsiai stebėdami draugų varžybas, juos audringai palaikydami. Prizininkai buvo apdovanoti diplomais, kuriuos įteikė Gimnazijos direktorius. Merginų grupėje 6-8 klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Ernesta Pečiulytė, I-III klasių – Ugnė Raževičiūtė. Vaikinų grupėje 6-9 klasių nugalėtoju tapo Klaidas Glinskas, o tarp I-III klasių vaikinų nenugalimas buvo Dalius Ūsas.

Vaiva Jasaitė, II a kl.

 

 

Blog Attachment
Atgal