gim_virselis1

JAUNŲJŲ ŠAULIŲ ŽAIDYNĖS 2018

Mes, Šėtos gimnazijos jaunieji šauliai, gegužės 12 dieną, šeštadienį, dalyvavome Vytauto Didžiojo II-osios rinktinės jaunųjų šaulių žaidynėse, kurių tikslas-atrinkti geriausius, kurie atstovaus rinktinę Palangoje vyksiančiame festivalyje ,,Sportas visiems“ gegužės 25-27 dienomis. Ten įvairiose rungtyse susirungs visų rinktinių komandos. Pasiekėme labai gerų rezultatų.

8 val., prieš atvažiuojant autobusui, mes susirinkome gimnazijos šaudykloje pasitreniruoti šaudyti su pneumatiniais šautuvais stovint ir gulint, pasitarti dėl būsimų rungčių atlikimo ir komandų sudarymo. Atvažiavus autobusui visi, kupini energijos ir geros nuotaikos, iškeliavome Kauno link. Atvykę į Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną įsikūrėme ant vejos, užkandžiavome, šnekučiavomės, ruošėmės rungtims. Vyko iškilmingas žaidynių atidarymas, iškėlėme Šaulių sąjungos vėliavą, ją pagerbėme, susitikome su rinktinės vadu, kitais šauliais, susipažinome su būsimomis rungtimis, žaidynių tvarka.

Prasidėjo žaidynės. Iš viso buvo penkios rungtys: orientavimasis, šaudymas pneumatiniais šautuvais jaunesniems ir vyresniems šauliams, vyresniųjų vasaros biatlonas bei kliūčių ruožas, kuriame galėjo dalyvauti abi amžiaus grupės. Mes dalyvavome visose penkiose rungtyse, merginos taip pat geranoriškai padėjo Kėdainių jaunųjų šaulių komandai, kadangi jiems trūko dalyvių. Kiekviena komanda privalėjo sudalyvauti visose rungtyse, jei norėjo kovoti dėl stipriausios komandos pereinamosios taurės. Pertraukos metu buvome vaišinami kareiviška koše ir arbata. Įveikėme rungtis vieną po kitos. Kol laukėme rezultatų-mūsų būrelio vadė Elona įteikė jaunojo šaulio pažymėjimus šių metų naujokams, priminė, kaip nustatyti aštuonių skaičių koordinates su liniuote, naudotis karišku žemėlapiu. Šiek tiek pailsėjome, aptarėme žaidynes ir prasidėjo stovyklos uždarymas. Kauno Vytauto Didžiojo antrosios rinktinės vadas padėkojo visiems dalyviams, apdovanojo laimėtojus. Nors žaidynėse dalyvavome pirmą kartą, vieninteliai iš penkių rungčių laimėjome net dvi – vyresniųjų šaudymo pneumatiniais šautuvais ir vasaros biatlono rungtyse. Už pirmas vietas mums įteikė 2 taures. Bendroje įskaitoje pasidalinome II-III vieta su Kauno jaunųjų šaulių komanda. Pirmąją iškovojo Raseinių rajono komanda.

Baigėsi žaidynės, dar kartą pagerbėme vėliavą ir išžygiavome iš bataliono aikštės. Apdovanoti laimėtojų taurėmis bei diplomais, džiaugdamiesi pasiekimais išvažiavome namo. Šios nuostabios dienos metu išmėginome savo jėgas, parodėme sugebėjimus ir pasiekėme labai gerų rezultatų. Turiningai ir sveikai praleidome laiką: įgijome daug patirties, įgūdžių, sportavome, judėjome, mokėmės, ugdėme savo patriotiškumą, pilietiškumą. Labai džiaugiuosi, kad buvau išrinkta ir atstovausiu Vytauto Didžiojo II-osios rinktinės jaunųjų šaulių komandą Palangoje vyksiančiame festivalyje ,,Sportas visiems“.

Jaunoji šaulė Vaiva Jasaitė

 


Bendrinti: