Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

JIE NEŠĖ LIETUVIŠKĄ ŽODĮ

????????????????????????????????????

DSC_0004 DSC_0008 knygnesiai Matas-keliauskas-1-209x300 Matas-keliauskas-2-236x300Kovo 16-ąją – Knygnešio dieną, Šėtos gimnazistai paminėjo susirinkę į netradicinę pamoką aktų salėje. II klasės gimnazistės Viktorija Kulytė ir Patricija Butkevičiūtė supažindino susirinkusiuosius su žymiausiais Kėdainių krašto ir Šėtos knygnešiais, jų biografijos faktais bei nuveiktais darbais. Istorijos mokytoja Audronė Pečiulytė apibūdino lietuviškos spaudos draudimo laikotarpį, akcentuodama knygnešių veiklos reikšmę tautiniam lietuvių atgimimui ir raštingumo plitimui valstiečių tarpe. O demonstruotas filmas „Knygnešystė Kėdainių krašte“ atskleidė knygnešių veiklos mastą mūsų gimtajame krašte ir jų atminimo įamžinimą.

 

Istorijos mokytoja ekspertė Audronė Pečiulytė

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal