gim_virselis1

JŪRMALOS KRIŠTOLO TAURĖ 2021

Puikios naujienos atkeliavo iš virtualaus III tarptautinio muzikos konkurso JŪRMALOS KRIŠTOLO TAURĖ 2021, kuris vyko vasario 5-6 dienomis. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI iškovojo II vietos diplomą. Didžiausias pasiruošimas konkursui vyko dainuojant namuose, filmuojant vaikus jų tėveliams ir montuojant video, kad galėtume dalyvauti virtualiame konkurse. Džiaugiuosi, kad mums pavyko, ir Andrėja, Viktorija, Paulina, Kornelija, Vakarė, Danielė, Liepa pasiruošė šauniai. Konkurse dalyvavo solistai, tercetai, duetai, vokaliniai kolektyvai iš JAV, Kinijos, Izraelio, Rusijos, Baltarusijos, Švedijos, Belgijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Armėnijos, Makedonijos, Ukrainos, Tailando, Moldovos, Suomijos, Lenkijos. Turime kuo didžiuotis – Šėtos gimnazijos mokiniais! Šaunuolės!

 

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Bendrinti: