Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

JŪRMALOS KRIŠTOLO TAURĖ 2021

2021 03 obuoliukai II vieta

Puikios naujienos atkeliavo iš virtualaus III tarptautinio muzikos konkurso JŪRMALOS KRIŠTOLO TAURĖ 2021, kuris vyko vasario 5-6 dienomis. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI iškovojo II vietos diplomą. Didžiausias pasiruošimas konkursui vyko dainuojant namuose, filmuojant vaikus jų tėveliams ir montuojant video, kad galėtume dalyvauti virtualiame konkurse. Džiaugiuosi, kad mums pavyko, ir Andrėja, Viktorija, Paulina, Kornelija, Vakarė, Danielė, Liepa pasiruošė šauniai. Konkurse dalyvavo solistai, tercetai, duetai, vokaliniai kolektyvai iš JAV, Kinijos, Izraelio, Rusijos, Baltarusijos, Švedijos, Belgijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Armėnijos, Makedonijos, Ukrainos, Tailando, Moldovos, Suomijos, Lenkijos. Turime kuo didžiuotis – Šėtos gimnazijos mokiniais! Šaunuolės!

 

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Blog Attachment
Atgal