Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

„KĄ ŽINAI APIE KARIUOMENĘ?“

Respublikinio konkurso II etapas „Ką žinai apie kariuomenę?“ vyko mūsų Gimnazijoje. Konkurse dalyvauja apie 200 mokinių iš visos šalies. Jį pravedė 207 kuopos vyr. seržantas Rolandas Stonys. Po konkurso, Gimnazijos šaudykloje, svečias visiems konkurso dalyviams įteikė atminimo dovanėles, o Gimnazijai padovanojo 2 knygas apie kariuomenės vadus, kurias galima bus rasti Gimnazijos skaitykloje. Svečias taip pat įteikė ir jaunojo šaulio pažymėjimus kiekvienam, pasižadėjimą davusiam jaunajam šauliui.

Jaunųjų šaulių būrelio vadovė Elona Nagevičienė

DSC_0322 DSC_0324 DSC_0387 DSC_0388 (1) DSC_0390 DSC_0400 DSC_0416 DSC_0418 DSC_0419

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal