gim_virselis1

KĄ ŽINOME APIE ATSAKOMYBĖS RŪŠIS?

2023-06-01

KĄ ŽINOME APIE ATSAKOMYBĖS RŪŠIS?

Gegužės 29 d. 8-I klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnais Aušra Mickevičiene ir Robertu Mackevičiumi. Svečiai pasakojo mokiniams apie civilinę, administracinę ir baudžiamąją atsakomybes už dažniausiai pasitaikančius nusižengimus tarp nepilnamečių: elektroninių cigarečių rūkymą ar draudžiamų daiktų turėjimą, viešosios tvarkos pažeidimus, nepagarbų tarpusavio bendravimą socialiniuose tinkluose, vairuojant transporto priemones, neturint tam teisės ir kt. Pareigūnai pateikė mokiniams pavyzdžių iš savo darbo praktikos, skatino mokinių saugų elgesį internete ar leidžiant laisvalaikį su draugais, laikytis taisyklių važinėjant paspirtukais ir dviračiais. Mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias, atsakydami į užduodamus klausimus. Pareigūnai akcentavo, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės ir palinkėjo mokiniams tiek namuose, tiek mokykloje elgtis saugiai ir atsakingai.

Ilona Jakienė, socialinė pedagogė metodininkė

Bendrinti: