gim_virselis1

KAD DANTUKAI BŪTŲ SVEIKI

Buvusi mūsų gimnazijos mokinė, o dabar Panevėžio kolegijos odontologijos specialybės 1 kurso studentė, Auksė Sadauskaitė gruodžio 18 dieną atvyko į gimnaziją pravesti netradicinės pamokos 1 – 4 klasių mokiniams „Kad dantukai būtų sveiki“. Graži šypsena, tai – estetinė, viena iš dantų atliekamų funkcijų, kita – kramtymas, trečia – kalbėjimas. Todėl dantukus labai svarbu saugoti. O kaip juos taisyklingai valyti, prižiūrėti, pasitikrinti ar gerai išvalyti – mokė studentė Auksė.
Mokiniai susipažino su naujausia „TEPE“ produkcija, su taisyklingos burnos higienos privalumais, tinkamomis priemonėmis bei nauda organizmui. Atlikę užduotis visi vaikai gavo po dovanėlę.
Už suteiktas žinias, priemones, nuoširdžią pagalbą, mokiniai ir mokytojos dėkoja Auksei Sadauskaitei ir jos dėstytojai Rimai Adomaitienei.
Mokytoja Giedrė Motiejūnienė

DSC_0377 DSC_0382 DSC_0390 DSC_0394 DSC_0395 DSC_0403

Bendrinti: