Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

„KAI TU SU MANIMI KALBI, PIEŠI, ŽAIDI IR PADEDI – AŠ MOKAUSI IR AUGU LAIMINGAS“

Adomo Jakšto daugiafunkciame centre vyko popietė „…kai tu šalia, aš augu laimingas“. Vaikai pakvietė savo mamytes ir močiutes paklausyti dainelių, eilėraščių. „Tulpių ir „narcizų“ dialogas ir ratelis įkvėpė piešti šeimų gėlių darželius. Spalvingų piešinių parodėlė nuteikė žaismingai. Vaikų paruoštos mamoms užduotėlės pralinksmino visus susirinkusius.Prie šventinio stalo, kartu mamos, močiutės ir vaikai vaišinosi sumuštiniais, sultimis ir saldumynais.

 

Zita Burbienė

Daiva Noreikienė

IMG_9709 IMG_9718-1 IMG_9826 IMG_9854 IMG_9866 koliažas

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal