gim_virselis1

KALBŲ KENGŪRA

Šių metų kovo antrą dieną mūsų gimnazijoje vyko rusų ir anglų kalbos kengūra. Joje dalyvavo septyni mokiniai. Visiems sekėsi ganėtinai gerai. Aš dalyvauju šiame konkurse antrus metus iš eilės, pernai laimėjau ‚,sidabrinės‘‘ Kengūros diplomą.

Šiais metais konkurso užduotys buvo išties ypatingos. Jas sprendžiant reikėjo prisiminti įvairius rusų kalbos žodžius, kuriuos mokėmės pamokose ir po pamokų, daugumoje užduočių buvo pateikti įvairūs eilėraščiai, reikėjo įdėmiai išnagrinėti iliustraciją, kad atsakytume į klausimus apie pavaizduotą situaciją, taip pat prisiminti rusų kalbos abėcėlę ir jos ypatybes, dar buvo pateiktos mįslės, kurias reikėjo įminti ir atsakyti į kelis klausimus apie jas.

Norėčiau palinkėti sau ir kitiems dalyviams išbandyti savo jėgas ir įveikti visas užduotis bei laimėti šį konkursą!

7 kl. mokinė Orinta Kasparavičiūtė

 

Bendrinti: