Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

„KALBŲ KENGŪRA 2017“

Kaip ir kasmet, pasibaigus pirmajam pusmečiui, Gimnazijoje vyksta daug konkursų, olimpiadų bei renginių.. Vasario 28 dieną užsienio kalbų mokytojos Lena Chomenkienė ir Ina Zubko organizavo kasmetinį konkursą „Kalbų Kengūra 2017“. Konkurso dalyviai turėjo galimybę parodyti savo gebėjimus bei patikrinti jau turimas užsienio (anglų, rusų, vokiečių) kalbų žinias. Deja, šiemet šis konkurse nesulaukė didelio populiarumo ir jame dalyvavo tik 6 rusų kalbos besimokantys mokiniai (6-II kl.). Dėkojame visiems konkurso dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir tikime, kad pateiktos užduotys atitiko jų mokymosi lygį. Linkime pasibaigus konkursui nenuleisti rankų dėl neįveiktų užduočių, o toliau mokytis, semtis naujų žinių, užpildyti turimas spragas bei pasiruošti kitų metų konkursui. Taip pat dėkojame organizatoriams ir linkime visiems sulaukti gerų konkurso rezultatų.

Lena Chomenkienė

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal