KALBŲ KENGŪRA (RUSŲ KALBA)

Aš labai džiaugiausi, kai pavasarį sužinojau, kad kalbų kengūroje (rusų kalba) laimėjau auksinį diplomą. Konkurse užduotys buvo nelengvos, bet aš sugebėjau jas atlikti. Rudenį, kai grįžau į mokyklą, sužinojau, kad tiems, kurie laimėjo kalbų kengūrą, yra konkurso tęsinys. Rusų kalbos mokytoja pasiūlė man dalyvauti. Mes peržiūrėjome rašinių temas ir aš pasirinkau temą pavadinimu „Kodėl dalyvauju ar nedalyvauju konkursuose“.Aš dalyvauju konkursuose, nes man įdomu sužinoti vis ką nors naujo, be to man labai patinka bendrauti su žmonėmis. Man patinka klausyti, kai konkursuose ar olimpiadose dalyviai pristato savo darbus. Aš ne tik daug sužinau apie kitus žmones, jų požiūrį ir tradicijas, bet ir mokausi iš jų. Aš manau, kad mokėjimas pristatyti save ir savo darbus, padės ateityje rasti savo vietą gyvenime. O radus savo vietą gyvenime galime savo rankomis susikurti sau likimą.

Savo likimą aš jau pradėjau kurti, todėl su dideliu džiaugsmu dalyvauju šiame konkurse.

Gabija Karaznevičiūtė

IMG_20171129_084646 (719x1280)