gim_virselis1

KALBŲ KONKURSAS „KALBŲ KENGŪRA 2014”

Kaip ir kasmet, pasibaigus pirmajam pusmečiui, gimnazijoje startavo konkursų, olimpiadų bei renginių laikmetis. Vasario 25-26 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę parodyti savo gebėjimus bei patikrinti jau turimas lietuvių kalbos bei užsienio (anglų, rusų, vokiečių) kalbų žinias. Mes džiaugiamės, kad norinčių dalyvauti buvo net 30 mokinių. Aktyviausiai konkurse – 7 klasių mokiniai (net 13). Konkurse dalyvavo ir I-III gimnazinių klasių mokiniai. Dėkojame visiems konkurso dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir tikime, kad pateiktos užduotys atitiko jų mokymosi lygį. Linkime pasibaigus konkursui nenuleisti rankų dėl neįveiktų užduočių, o toliau mokytis, semtis naujų žinių, užpildyti turimas spragas bei pasiruošti kitų metų konkursui. Taip pat dėkojame kalbų mokytojams, organizatoriams ir linkime visiems sulaukti gerų konkurso rezultatų.

Konkurso organizatoriai

Bendrinti: