gim_virselis1

KALBŲ KONKURSAS „KALBŲ KENGŪRA 2015”

Kaip ir kasmet, pasibaigus pirmajam pusmečiui, gimnazijoje startuoja konkursų, olimpiadų bei renginių laikmetis. Vasario 26 dieną užsienio kalbų mokytojos L.Chomenkienė ir I. Zubko organizavo mūsų mokyklos mokiniams kasmetinį konkursą KALBŲ KENGŪRA 2015. Konkurso dalyviai turėjo galimybę parodyti savo gebėjimus bei patikrinti jau turimas užsienio (anglų, rusų, vokiečių) kalbų žinias. Mes džiaugiamės, kad konkurse dalyvavo net 20 mokinių (6-IV kl.). Dėkojame visiems konkurso dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir tikime, kad pateiktos užduotys atitiko jų mokymosi lygį. Linkime pasibaigus konkursui nenuleisti rankų, dėl neįveiktų užduočių, o toliau mokytis, semtis naujų žinių, užpildyti turimas spragas bei pasiruošti kitų metų konkursui. Taip pat dėkojame organizatoriams ir linkime mokiniams sulaukti gerų konkurso rezultatų.

Lena Chomenkienė,

vokiečių ir anglų k. mokytoja

Bendrinti: