Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Kalėdinė 8 klasės ekskursija į Vilnių

403410601_1075903817098520_4388061987403036608_n

Šį kartą aplankėme šventiškai pasipuošusį Vilnių, nuostabią kalėdinę eglę, Vilniaus katedrą, Valdovų rūmus, susipažinome su Vilniaus senamiesčiu, jo išskirtinėmis bažnyčiomis, kurių istorijas papasakojo neformaliojo švietimo organizatorė Antanida Likšienė. Bet prieš tai dalyvavome edukaciniame užsiėmime Lietuvos Nacionalinio muziejaus senajame arsenale įsikūrusiame archeologijos muziejuje ,, Lietuva iki Karaliaus Mindaugo”, kur mokiniai galėjo savo rankomis palaikyti akmens ir metalo amžių įrankius, ginklus, pinigus, rastus kasinėjant, pasipuošti to meto papuošalais. Kelionę pratęsėme Vilniaus geležinkelio stotyje, kur mokiniai gavo užduotį- kaip nuvykti traukiniu į Vilniaus aerouostą- surasti ir nuvesti mokytojas į būtent tą peroną, kur ir kaip nupirkti bilietus, kiek jie kainuoja. Mokiniai noriai įsitraukė į šią užduotį ir sėkmingai įvykdė. Kas žino, kada to gali prireikti?

Klasės vadovė Elona Nagevičienė

Blog Attachment
Atgal