Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

KALĖDINĖ TEMATIKA MATEMATIKOS PAMOKOSE

Besibaigiant metams matematikos pamokos vyksta vis kitaip. Šias metais, gruodžio 16-18 dienomis pamokose vyravo Kalėdinė tematika. Gyvenimiškos užduotys, kurias spręsdami mokiniai taikė ir geometrijos, ir algebros žinias, buvo pateiktos žaismingai: kalėdinių dovanų nuolaidų skaičiavimas, eglės simetrijos ašies radimas, eglutės puošimas pirminiais skaičiais ir kt. Veikloms žaismingumo suteikė įvairios priemonės ir planšetiniai kompiuteriai.

Aktyvi mokinių veikla, šypsenos, savęs įvertinimas ir bendradarbiavimas „puošiant“ šventines eglutes puikiai apibūdina pamokose vyravusią nuotaiką. Smagu, kad tokiais mokymosi metodais mokiniai ne tik gavo teisingus uždavinių atsakymus, bet ir panaudojo turimas žinias.

Matematikos mokytoja metodininkė Vaidutė Kleivienė

Atgal