gim_virselis1

KALĖDINIS KARNAVALAS „KAS PRALINKSMINS SULTONAITES?“

Šėtos gimnazijoje gruodžio 19 dieną (penktadienį) vyko kalėdinis karnavalas „Kas pralinksmins sultonaites?“ 5-IV klasių mokiniai sugužėjo į Šėtos kultūros centro mažąją salę, kuri laikinai virto sultono Šėtiškono karalyste. Karnavalo šeimininkai – personažai: juokdarys, sultonas Šėtiškonas ir jo dukterys sultonaitės, Kalėdų senelis –linksmino visus .

Mokiniai tapo įvairiausiais karalystės gyventojais, grupėmis, trupėmis ir pateikė savo pasirodymus, tikėdamiesi pralinksminti sultonaites. Troško būti vieni už kitus kūrybiškesni ir originalesni. Siautė klounai, baleto šokėjai, lietuviškos estrados atlikėjai ir kiti įdomūs personažai. Karnavalas buvo labai spalvingas ir įdomus. Dar reikėjo įveikti kliūtis – sukurti reklamas Aladino lempai, septynmyliams batams ir kitiems karalystėje naudojamiems daiktams.

Didžioji problema buvo išspręsta, sultonaitės pralinksmintos. Visų klasių pasirodymai buvo puikiai įvertinti, kiekviena klasė buvo apdovanota padėkos raštu ir saldžiais prizais.

Ši netradicinė diena, ilgai laukta,  daugeliui išliks atmintyje – smagiai praleidome paskutinę dieną mokykloje ir nusiteikėme atostogauti.

 Evelina Alūzaitė, IIb kl.

Bendrinti: