gim_virselis1

UAB „PONTEM” INFORMACIJA APIE KASOS APARATUS MOKYKLOS VALGYKLOJE

Gerb. Gimnazijos bendruomene,

 

Jau žinote, kad nuo š. m. lapkričio 1. įsigalioja nutarimas dėl Lietuvos Respublikos vyriausybės 2002 m. rugpjūčio 13 d. nutarimo Nr. 1283 „Dėl kasos aparatų diegimo ir naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo (2017 m. sausio 11 d. Nr. 12).

Visose mokyklų valgyklose atsiskaitymui už maitinimą bus privalomas kasos aparatas. Norime informuoti, kad pradžioje, įdiegus kasos aparatą, atsiskaitant už maistą galimi tam tikri laikini sutrikimai, susidaryti eilės. Užtikriname, kad viską darysime kasos aparatų įdiegimo sklandumui užtikrinti. Busime dėkingi už supratimą ir kantrybę.

Naujiena bus tai, kad moksleiviai, atsiskaitantys grynaisiais pinigais, gaus kasos aparato čekius, kuriuose bus nurodyta data, mokėta suma ir pirkti patiekalai. Džiugina, kad tai bus papildoma priemonė tėvams kontroliuoti vaikų mitybą.

Kol mokyklos valgykloje kasos aparatas dar nepastatytas, prekyba už grynuosius pinigus nebus vykdoma.

Tuo laikotarpiu moksleiviai (išskyrus nemokamą maitinimą gaunančius) bus maitinami, kai tėveliai už maistą apmokės iš anksto bankiniu pavedimu arba sudarys sutartį su maitintoju ir atsiskaitys už faktinį maitinimą pagal sąskaitą faktūrą bankiniu pavedimu.

Kiekvieno valgymo metu, vaikui bus įduodamas maitinimo talonas, kuriame nurodoma suma, už kurią buvo pirktas maistas. Taip tėvai kontroliuos pinigų likutį.

Rekomenduojame dviems savaitėms ar mėnesiui išpirkti pietų kompleksą (sriuba, karštas patiekalas, gėrimas) iš nemokamo maitinimo valgiaraščio.

Vaikų maitinimas apmokėjus iš anksto. Už maitinimą lapkričio mėnesiui iki lapkričio 4 d. reikia padaryti avansinį mokėjimą į UAB „Pontem“ sąskaitą:

A.s. Nr. LT56 4010 0424 0052 8505,

AB DNB bankas, banko kodas 40100

Vaikų maitinimas pagal tarp tėvų ir maitintojo VšĮ ,,Kretingos maistas” sudarytą sutartį.

Dėl sutarties sudarymo kreiptis į skyriaus direktorę telefonu +370 699 57583., el. paštu kedainiai@pontem.lt

Visais atvejais svarbu pavedime nurodyti: mokėjimo paskirtyje nurodant už kokio mokinio maitinimą atliekamas mokėjimas (nurodomas vardas, pavardė); nurodomas mokymo įstaigos pavadinimas ir įstaigos buvimo vieta (rajonas); mokinio klasė).

Telefonai paklausimui:

Maitinimas – skyriaus direktorė, tel.+370 699 57583

Apmokėjimas – vyr. finansininkė tel.+370 655 63370

Juridiniai klausimai- juristas tel. +370 655 59101

Nuoširdžiai dėkojame už operatyvų informacijos perdavimą moksleiviams, pedagogams ir moksleivių tėvams.

 

Pagarbiai,

 

UAB Pontem

Kėdainių padalinio vadovė

Vitalija Masevičienė

Bendrinti: