gim_virselis1

KAUNO ARKIVYSKUPIJOS 4 KLASIŲ TIKYBOS KONKURSAS „IRKIS Į GILUMĄ“

Mūsų gimnazijos 4 klasės mokinių komanda „Smalsieji angeliukai“ dalyvavo trečiajame konkurso „Irkis į gilumą“ etape Kėdainių LSU „Aušros“ progimnazijoje. Kovo 6 dienos konkurso tikslas – išsiaiškinti, kas baigiamajame  etape atstovaus Kėdainių dekanatą Kaune.

Konkursas prasidėjo Kėdainių dekano N. Martinkaus padrąsinimo žodžiu ir bendra malda. Konkurse reikėjo parodyti net tik turimas žinias apie tikėjimą, bet ir atlikti kūrybines užduotis, pratęsti Šventojo Rašto istoriją ir ją iliustruoti.

Džiaugiuosi „Smalsiųjų angeliukų“ komanda, kuriai pasisekė laimėti pirmąją vietą. Dabar laukia nauji darbai, reikės pasiruošti ir atstovauti Kėdainių dekanatą Kauno arkivyskupijoje balandžio mėnesį.

Linkiu sėkmės „Smalsiesiems angeliukams“: Rugilei, Amelijai, Austėjai, Kesminai ir Domui.

 

Lina Vaicekauskaitė, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

 

Bendrinti: