gim_virselis1

KĖDAINIŲ LYDERIŲ KLUBO SUSITIKIMAS ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Vasario 29 d. Šėtos gimnazijoje viešėjo Kėdainių lyderių klubo nariai. Turėjome svečių iš Kėdainių Šviesiosios gimnazijos, „Ryto“ ir „Aušros“ progimnazijų,  Specialiosios mokyklos , Kėdainių r. Akademijos gimnazijos. Taip pat mus aplankė projekto koordinatoriai Audronė Stadalnykienė ir Henrikas Vaicekauskas. Sveikindamas visus su artėjančiu pavasariu susitikimą pradėjo gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius. Pavaduotoja ugdymui Neringa Širkienė svečiams pristatė, kaip Šėtos gimnazijoje įgyvendinama mokinių individualios pažangos programa, o 7 klasės auklėtoja Vaidutė Kleivienė papildė pranešimą dalindamasi asmenine patirtimi. Nors mokiniai dar tik mokosi kelti asmeninius tikslus, jų siekti, aptarti ir įgyvendinti – jau yra kuo pasidžiaugti. Mokytoja pasiūlė pasidalinti patirtimi su rajono bei šalies mokytojais. Vėliau klubo nariai aptarė pažangos aprašo rengimo planą, sudarė darbo grupes ir numatė tolimesnę klubo veiklą.

Anglų kalbos mokytoja, Šėtos gimnazijos lyderių komandos narė  Jurgita Puskepalytė

DSC_0424 DSC_0425 DSC_0448 DSC_0467

Bendrinti: