gim_virselis1

KĖDAINIŲ PRC ATSTOVŲ VIEŠNAGĖ ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Kėdainių PRC atstovai apsilankė Šėtos gimnazijoje ir supažindino mokinius su profesijomis, kurias galima įsigyti jų mokymo įstaigoje. Ją sudaro du skyriai: pramonės ir paslaugų skyrius Vilainiuose bei transporto ir verslo skyrius Lančiūnavoje. Susitikime dalyvavo II – IV klasių gimnazistai, kurie susidomėję klausė įdomaus pristatymo, nes specialybės, kurias galima įgyti Kėdainių PRC, yra labai paklausios, o darbuotojų atlyginimai nemaži. Patrauklu ir tai, kad mokantis yra galimybė išvykti į užsienį su Erasmus programa, kur atliekama praktika, įgyjama patirties, susipažįstama su kitokia kultūra. Mokiniai galės pasinaudoti gauta informacija ir atėjus laikui rinktis specialybę, atsakingai nuspręsti, ką jie norėtų veikti ateityje. Gal būt, kai kurie pasirinks ir mokymąsi Kėdainių PRC.

Karjeros koordinatorė Irma Krivickienė

17274803 17354801 17354856 17361125 17361254

Bendrinti: