Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

KĖDAINIŲ R ŠĖTOS GIMNAZIJOS MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS 2017 M. RUGSĖJO 1 DIENAI

MOKYKLINIS GELTONASIS AUTOBUSAS IRISBUS VALSTYBINIS NUMERIS IRB 760,

VAIRUOTOJAS  EDUARDAS  PAUNKSNIS.

2017  M. RUGSĖJO PIRMĄ DIENĄ VYKSTA ŠIAIS MARŠRUTAIS:

 

7.55 IŠ LANČIŪNAVOS

8.00 STEBULIŲ KM.

8.03 KATKŲ KM.

8.05 ARISTAVOS AS

8.08 TAUČIŪNAI

8.10 ARISTAVOS AS

8.15 DAUKAINIAI

8.20 ARISTAVA

8.25 AUKTIEJI KAPLIAI

8.30 ŽEMIEJI KAPLIAI

8.35 ŠĖTA

 

PASIBAIGUS RUGSĖJO PIRMOSIOS ŠVENTEI MOKINIAI VEŽAMI NAMO ŠIUO GRAFIKU:

 

12.00 Į LANČIŪNAVĄ

13.00 Į OKAINIUS

 

MOKYKLINIS GELTONASIS AUTOBUSAS IVECO 50C15V, VALSTYBINIS NUMERIS ENS 768,

VAIRUOTOJAS ALVIDAS KRIVICKAS

2017 M RUGSĖJO PIRMĄ DIENĄ VAŽIUOJA ŠIAIS MARŠRUTAIS:

 

7.30 IŠ REINIŪNŲ KM.

7.40 BUKONYS

7.45 PASRAUČIAI

7.55 ŠĖTA

8.10 PAGIRIAI, ŽEIMELIAI

8.30 ŠĖTA

 

PASIBAIGUS RUGSĖJO PIRMOSIOS ŠVENTEI MOKINIAI VEŽAMI NAMO ŠIUO GRAFIKU:

 

11.00 PAGIRIAI

12.00 BUKONYS, RENIŪNAI

12.40 JUŠKONYS

13.00 PAGIRIAI

 

 

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Vytautas Žukauskas

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal